Filtr
  • Letni aktivity

    Představení Bohemia Baletu v červnu až září.

    Bohemia Balet se podílel v měsících červnu až září na komponovaných představeních na Křižíkově fontáně v Praze. Členové baletu se představili v představení The Time of Love v choreografii Aleny Drapalíkové /21x / a v představení Lowers Time v choreografii Štěpána Pechara / 5x/.

    V měsíci srpnu se Bohemia Balet již podruhé představil  na festivalu River Stage Lávka, kde vystoupil 12x v koncertních programech a  28.8. a 30.8. uvedl na závěr festivalu,  v nádherném prostředí laguny u Karlova mostu,  balet Les Sylphides, suitu z baletu Gajané, duet Twin a taneční skeč Jakstohoven.

  • Bohemia Balet v nové sezoně 2010 / 2011 // Bohemia Balet in the upcoming season

    Bohemia Balet- soubor Taneční konzervatoře hl. m. Prahy zahájí sezonu 2010 / 2011 představením v Městském divadle v Karlových Varech dne 11. 9. 2010. Na programu je Adagio ze 2.jednání Labutího jezera, Vídeňský valčík /Strauss, Jakobson/ fragment ze Suite en blanc /Lalo, Lifar/ a pas de deux z baletu Don Quijotte. Ve druhé části budou uvedeny tři choreografie světoznámého českého choreografa Jiřího Kyliána - Večerní písně /Dvořák/, Indigo Rose /Daffan/ a fragment z Písní potulného tovaryše /Mahler/. Závěr večera bude patřit Ravelovu Boleru v choreografii Petra Zusky.