Členové

Filtr
 • 21. 12.2010 - „Taneční rozmanitosti“ na Nové scéně

  - obnovenoá premiérou Tria g moll Bedřicha Smetany v choreografii Pavla Šmoka, dále choreografie Lucie Holánkové a Davida Stránského.

 • BOHEMIA BALET v prosinci 2010 / Bohemia Balet in the month of December 2010

  BOHEMIA BALET v prosinci.

  Dne 1. 12. 2010 vystoupí Bohemia Balet v divadle Pasáž v Třebíči. Ve společném představení s tanečním oddělením Kamily Malé se ZUŠ Třebíč, které se představí Mahlerovou 6.symfonií, uvede Bohemia Balet  ukázky klasického baletního odkazu / pas de deux z baletu Plameny Paříže, Suite en blanc, Le Corsaire /  a Janáčkovu Sinfoniettu v choreografii významného českého choreografa Pavla Šmoka.

  Dne 3. 12. 2010 je pozván soubor do Městského divadla v Jablonci n/N. Uvede 2 představení taneční fantazie Děvčátko se sirkami / v 11 a v 19 hod./, večerní představení bude doplněno Janáčkovou Sinfoniettou.

 • Vystoupení v Hradci Králové

  15. 11. 2010 vystoupí BB ve velkém sále Filharmonie v Hradci Králové. Na programu představení jsou v 1. části duet Odetty a Prince ze 2. jednání Labutího jezera, Vídeňský valčík, fragment ze Suite en blanc a pas de deux z baletu Don Quichotte...
 • BOHEMIA BALET v listopadu 2010 / Bohemia Balet in the month of November 2010

  Bohemia Balet připravuje na měsíc listopad několik představení.

  15. 11. 2010 vystoupí ve velkém sále Filharmonie v Hradci Králové. Na programu představení jsou v 1. části duet Odetty a Prince ze  2. jednání Labutího jezera, Vídeňský valčík, fragment ze Suite en blanc a pas de deux z baletu Don Quichotte. Druhou část večera vyplní Sinfonietta Leoše Janáčka a večer uzavře Ravelo Bolero.

Cookies

Na našem webu využíváme pouze cookies, které jsou bezpodmínečně nutné pro jeho správnou funkčnost.

OK