Filtr
 • Představení Bohemia Baletu v červnu 2011

  Bohemia Balet se zúčastní ve dnech 5. -12. 6. V. Mezinárodního baletního festivalu v Cali v Kolumbii. Na programu jsou pas de deux z baletu Plameny Paříže a Le Papillon / Motýl/ , Vídeňský valčík, Indigo Rose, Písně potulného tovaryše a Růže

  11. 6. se uskuteční na scéně Stavovského divadla v Praze již tradiční koncert Taneční mládí, na kterém vystoupí studenti Taneční konzervatoře hl.m.Prahy a jejich hosté- studenti Taneční konzervatoře Brno a Balletcentrum Norimberk/ Furth.

  15. 6. vystoupí Kristina Kornová a Kryštof Šimek na Galakoncertě ve Vídni

  18. 6. se uskuteční ve Stavovském divadle absolventský koncert 2011. Na programu bude La vivandiere / Markytánka/, pas de deux Le Papillon /Motýl/, fragment z baletu Gajané, Bohemian rapsody / Quuin, Holánková/, Česká suita / Dvořák, Dedková-Franková/.

  19. 6. se bude konat ve Stavovském divadle slavnostní Galakoncert k 65. výročí založení školy, na kterém se představí bývalí absolventi působící na domácích i zahraničních scénách, dále bude uvedena Růže / Spirituál kvintet, P.Zuska/, Jakstohoven / Vangelis, M.Jackson, Kállman, T.Rychetský, V.Konvalinka/. Oba večery zaznamená ČT

  23. 6. se zúčastní členové BB koncertu v Berlíně, pořádaného v rámci uvedení do provozu nové budovy Státní baletní školy.

  24. 6. uvede Bohemia Balet představení v rámci festivalu Openair Lichtenštejn. Program jako 18. 6.

Cookies

Na našem webu využíváme pouze cookies, které jsou bezpodmínečně nutné pro jeho správnou funkčnost.

OK