Letni aktivity

Představení Bohemia Baletu v červnu až září.

Bohemia Balet se podílel v měsících červnu až září na komponovaných představeních na Křižíkově fontáně v Praze. Členové baletu se představili v představení The Time of Love v choreografii Aleny Drapalíkové /21x / a v představení Lowers Time v choreografii Štěpána Pechara / 5x/.

V měsíci srpnu se Bohemia Balet již podruhé představil  na festivalu River Stage Lávka, kde vystoupil 12x v koncertních programech a  28.8. a 30.8. uvedl na závěr festivalu,  v nádherném prostředí laguny u Karlova mostu,  balet Les Sylphides, suitu z baletu Gajané, duet Twin a taneční skeč Jakstohoven.


Sezona 2011/12

Sezonu 2011/12 zahájí Bohemia Balet představením Děvčátko se sirkami na festivalu Jičín- město pohádky v Masarykově divadle dne 7.9.2011

25.9. se uskuteční ve Stavovském divadle představení Ballet classique do jehož programu je zařazen balet Les Sylphides /Chopin, Fokin/ -  ve valčíku cis moll se představí studenti Státní baletní školy z Berlína Alisa Bartels a Christopher Carduck – dále La vivandiére /Pugni, Sait-Leon/ , pas de deux Le Papillon / Offenbach, Taglioni/  a suita z baletu Gajané / Chačaturjan, Anisimová /.

2.10. uvede Bohemia Balet ve Stavovském divadle Deka pod dekou - večer současné choreografie, na kterém bude uvedena premiéra baletu Lunedda / hudební koláž Christina Pluhard / a Primavera / Albinoni/  francouzské choreografky Bérangère Andreo. Jako hosté se představí studenti Školy Vídeňské státní opery v choreografii RE:Composition Borise Nebyly na hudbu současného rakouského skladatele Olivera Petera Grabeho za doprovodu violoncellisty  Bernharda Naoko Hedenborga. Večer uzavře choreografie Toma Rychetského a Viktora Konvalinky Deka pod dekou, / P. Comté- Italien Café/ která se setkala u diváků s velkým úspěchem.

Cookies

Na našem webu využíváme pouze cookies, které jsou bezpodmínečně nutné pro jeho správnou funkčnost.

OK