Filtr
 • Fotogalerie - Absolventské představení TKP 2010

  Do fotogalerie byly přídány fotografie z letošního Absolventského představení Taneční Konzervatoře Praha, kde též účinkovali členové Bohemia Baletu.
  Fotogalerie - Absolventské představení 2010 >>
 • International Ballet Summer Workshop

  Členové Bohemia Baletu vystoupí ve dnech 12. a 13.8. na Galapředstaveních, konaných v rámci International Ballet Summer Workshop v německém Hagenu. Třítýdenní kurzy a následná představení pořádá první sólistka Baletu Dortmund Monika Fotescu-Uta. Lucie Rákosníková, Tereza Chábová, Libor Kettner a Michal Krčmář se představí v pas de deux z Dona Quijotta, Vídeňském valčíku /Strauss, Jakobson/, Duetech /Preisler, Nečasová/ a Indigo Rose / Daffan, Kylián/.

 • Lávka River Stage

  Členové Bohemia Baletu vystoupí v srpnu na sérii představení Lávka River Stage, konaných na vltavské laguně. V představeních se představení společně se sólisty Státní opery, skupinou String ladies, Long Vehicle Cirkus, Gents a Bratři v triku. Představení je doplněno světelnými efekty a především multimediální show v podobě projekce na vodní stěny. Lucie Rákosníková, Sandra Danielová, Tereza Chábová, Štěpán Pechar, Michal Krčmář a Libor Kettner se představení v choreografiích klasického i moderního tance. Podrobné informace na www.lavkariverstage.cz.

Cookies

Na našem webu využíváme pouze cookies, které jsou bezpodmínečně nutné pro jeho správnou funkčnost.

OK