Aktuality

Bohemia Balet: Bilance 1 & 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vážení a milí přátelé!
Bohemia Balet si pro vás připravil na závěr sezóny přehled všeho, co v letošní sezóně stihl nazkoušet a odtančit. premiéru nových choreografií -
Mozartissimo, Paridův soud, Inspirace fyzikou, Penzion na předměstí a další a další...
‼️ Vzhledem k omezené kapacitě míst je možné rezervovat vstupenky
na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bohemia Balet Na Rejdišti

Vážení přátelé, 

Bohemia Balet se vám opět představí s novými choreografiemi v divadle Na Rejdišti. Poznamenejte si do svých kalendářů hned dva termíny - 1.4 od 19:30 a dále 9.4. od 18:00.

 

Vstupenky si opět můžete zarezervovat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bohemia Balet ve Stavovském divadle dne 27.6.2021

Vážení a milí přátelé,

divadelní sezóna 2020/2021 se pomalu ale jistě blíží ke svému konci. My jsme si ale pro vás stihli ještě připravit premiéru nových choreografií, které se nám podařilo i přes nepřízeň pandemie nastudovat. A proto se potkáme dne 27.6.2021 v 19,00 ve Stavovském divadle. Uvidíte choreografie jako je Anna Karenina (chor. David Lampart), Paridův soud - absolventský výkon studentů TKHMP obor moderního tance (chor. Alena Drapalíková) a ještě Penzion na předměstí (chor. Hana Litterová) na hudbu Hany Hegerové.

Vstupenky jsou stále k dispozici: https://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/bohemia-balet-premiera-2021-40965532?t=2021-06-27-19-00

Bohemia Balet v Jablonci n. Nisou

6.5.2021 se Bohemia Balet vydá do Městského divadla v Jablonci n. Nisou kde online vysílání odehraje premiéru dvou nových choreografií - Annu Kareninu a Penzion na předměstí.

Představení můžete sledovat zde

Držte nám palce!

Mezinárodní den tance 2021

I letos se připojujeme k oslavám Mezinárodního dne tance 2021 a tak večer od 19 hodin můžete shlédnout fragment z choreografie Penzion na předměstí na písničky Hany Hegerové. 

Odkaz na událost zde

 

Cookies

Na našem webu využíváme pouze cookies, které jsou bezpodmínečně nutné pro jeho správnou funkčnost.

OK