Aktuality

BOHEMIA BALET v listopadu 2011

2. 11.- Hradec Králové Velký sál Filharmonie- Les Sylphides/ Chopin, Fokin/,  Vilhem Tell- pas de deux / Rossini, Bournonville/ , suita z baletu Gajané / Chačaturjan, Anisimová/, Deka pod dekou/ Paule Conté, Tom Rychetský, Viktor Konvalinka/.

9. 11.- Vrchického divadlo Louny - Děvčátko se sirkami / Yawata, Kasai/ , Vilhem Tell - pas de deux,  suita z baletu Gajané / Chačaturjan, Anisimová/, Deka pod dekou/ Paule Conté, Tom Rychetský, Viktor Konvalinka/.

15. 11. - Hálkovo divadlo Nymburk - Děvčátko se sirkami 2x - pro školy, večer Děvčátko se sirkami, La vivandiére, Le papillon - Motýl / Offenbach, Taglioni/, suita z baletu Gajané 

23. 11.  - Slezské divadlo Opava - společný profekt se souborem baletu Slezského divadla v Opavě- Le Papillon - pas de deux, Vídeňský valčík / Strauss, Jakobson/, Deka pod dekou

Vstupenky na představení "Taneční rejdění".

Vzhledem k omezené kapacitě hlediště, je třeba si vstupenky na představení "Taneční rejdění" dne 22. 10. v 19.30 hod. rezervovat předem na tel. čísle 222 324 516 /záznamník /. Jednotná cena vstupenky je 60 Kč. Vstupenky lze vyzvednout, případně zakoupit hodinu před představením v pokladně divadla /vchod z Dvořákova nábřeží /.

Bohemia Balet v Divadle Na Rejdišti

22.10. se uskuteční v Divadle Na Rejdišti představení „ Taneční rejdění“. Začátek v 19.30 hod.

Do programu bude zařazena obnovená premiéra Petit Grand pas na hudbu F. Burgmullera v choreografii Urana Azymova, nedávno uvedená Lunedda a Primavera Berangere Andreo, jevištní premiéru bude mít také 4. věta Serenády pro smyčce  P. I. Čajkovského v choreografii Jiřího Horáka.V české předpremiéře se představí Kateřina Plachá a Ondřej Vinklát v  pas de deux z opery Vilhem Tell G.Rossiniho v choreografii Augusta Bournonvilla z roku 1842 a mnoho jiného. Srdečně zveme!    

BOHEMIA BALET v říjnu 2011

2. 10. se uskutečnila ve Stavovském divadle v Praze premiéra baletů Lunedda a Primavera francouzské choreografky Bérangère Andreo. V představení vystoupili jako hosté studenti Školy Vídeňské státní opery s choreografii Borise Nebyly RE:Composition na hudbu současného rakouského skladatele Olivera Grabera v provedení violoncellisty Bernarda Naoki Hedenborga. Program večera doplnil balet Toma Rychetského a Viktora Konvalinky Deka pod dekou, který uvedl Bohemia Balet v rámci Večera současných choreografů - premiéry 2011 v březnu tohoto roku na Nové scéně ND. / rezenze na představení na www.tanecniaktuality.cz - Deka pod dekou/

7. 10. vystoupí soubor na plese Komory daňových poradců ČR na Žofíně.

15. 10. vystoupí členové BB na Zahajovacím koncertu festivalu Zlatá Praha na pražském Žofíně, který bude v přímém přenosu přenášet ČT. Pro tuto příležitost na vytvořil Jiří Horák choreografii 4.věty slavné Serenády pro smyčcové nástroje  P.I.Čajkovského.

22. 10. v 19.30 hod. se uskuteční v Divadle na Rejdišti "Taneční rejdění". V programu bude uvedena obnovená premiéra Petit Grand Pas Urana Azymova v provedení studentů 3. a 4. ročníku, jevištní premiéru bude mít také 4.věta Čajkovského Serenády v choreografii Jiřího Horáka. Bohemia Balet se představí nedávno uvedenou Luneddou a Primaverou Bérangere Andreo. V české předpremiéře vystoupí Kateřina Plachá a Ondřej Vinklát v pas de deux z opery Vilhem Tell G.Rossiniho v choreografii Augusta Bournonvilla z roku 1842.

30. 10. vystoupí soubor na Galakoncertu u příležitosti 23. ročníku mezinárodní baletní soutěže v Grasse / Francie/ , kde uvede Luneddu Bérangère Andreo.

Děvčátko se sirkami – poslední představení v sezoně 2009/10 ve Stavovském divadle

Dne 15. 5. 2010 se uskutečnila v 18 hod. poslední repríza úspěšného představení Děvčátko se sirkami, které uvádí Bohemia Balet- soubor Taneční konzervatoře hl.m.Prahy na scéně Stavovského divadla.

Číst dál: Děvčátko se sirkami – poslední představení v sezoně 2009/10 ve Stavovském divadle

Cookies

Na našem webu využíváme pouze cookies, které jsou bezpodmínečně nutné pro jeho správnou funkčnost.

OK